تبلیغات

اسلایدشو

/IranSohrab-sport-news.js"> وبلاگ شخصی مرتضی عزتی - طلسم گواردیولا بالاخره شكسته شد
آمار مطالب :
آخرین بروز رسانی:
تعداد مطالب:
آمار نویسندگان :
تعداد نویسندگان: نفر
امکانات سایت

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

دو کارته شدن وحدانی بازیکن جوان پیکان در دقیقه 21 و ده نفره شدن پیکانی ها بدترین اتفاقی بود که می توانست برای ویسی رخ بدهد اما این کابوس برای ویسی تعبیر شد تا او دوباره در موقعیت خطر قرار بگیرد. پیکان که در نیمه اول تسلیم تراکتور بود در نیمه دوم بهتر بازی کرد اما آنقدر اثرگذار نبود تا بتواند تغییری در ماجرا بدهد.

به گزارش وبلاگ شخصی مرتضی عزتی به نقل از اروم آنلاین ، در عین حال تراکتور با این 3 امتیاز با ارزش که می توانست با گل های بیشتر به سود این تیم به پایان برسد حالا 32 امتیازی است و در رده سوم به روزهای آینده فکر می کند.

گل :لوپز(دقیقه 8 از تیم تراکتورسازی)
ساعت 15 ، هفته دوم دور برگشت لیگ
ورزشگاه یادگار امام ، تماشاچی : ٦ هزار نفر
داور :تورج حق وردی
اخطار :میربزرگی ، کیوان وحدانی (پیکان)
اخراج : وحدانی (پیكان)
تراکتورسازی:مهدی ثابتی - میلاد فخرالدینی ، مصظفی اکرامی ، محمد نصرتی ، مرتضی اسدی ، مهدی کیانی ، مهدی کریمیان (90 جلیلی)، فلاویو(88ابراهیم زاده)، ابولقلسم دهنوی ، سید مهدی سید صالحی ، جواد کاظمیان(٦٩جاناتان داسیلوا)
سرمربی: تونی اولیویرا


پیکان : فابیو کاروالیو - جلال کاملی ،علی میرشفیعیان ، وحید حیدریه ، مسعود میکاییلی ، حسین قنبری ، داوود حقی(٦١ ایمان مبعلی) ، سید امیرمیربزرگی، حکیم نصاری (٦٧ کیوان وحدانی)، رضا معقولی ، سجاد فیض اللهی(77 میلاد زنیدپور)
سرمربی : عبدالله ویسی

دوکارته شدن وحدانی بازیکن جوان پیکان در 21 دقیقه و ده نفره شدن پیکانی ها بدترین اتفاقی بود که می توانست برای ویسی رخ بدهد اما این کابوس برای ویسی تعبیر شد تا او دوباره در موقعیت خطر قرار بگیرد. پیکان که در نیمه اول تسلیم تراکتور بود در نیمه دوم بهتر بازی کرد اما آنقدر اثرگذار نبود تا بتواند تغییری در ماجرا بدهد. پیکان حالا با بخت باز هم شرایط پیچیده خود را سخت تر کرد. آنها در جمع 4 تیم پایانی اند که فاصله زیادی با اهداف ویسی دارد.

در عین حال تراکتور با این 3 امتیاز با ارزش که می نوانست با گل های بیشتر به سود این تیم به پایان برسد حالا 32 امتیازی است و در رده سوم به روزهای آینده فکر می کند.
 
شرح گل: (تراکتور): فلاویو لوپز خطایی که روی خودش صورت گرفته بود را از روی نقطه پنالتی به گل تبدیل کرد.
بهترین بازیکن: یازی ، ستاره شاخصی نداشت اما از جمع بازیکنان قاسم دهنوی نمایش بهتری داشت.

اتفاق ویژه: جوادکاظمیان برای اولین بار با پیراهن تراکتور به میدان رفت و نمایش منوسطی داشت. او بعد از 70 دقیقه جای خود را به جاناتان دیگر تازه وارد تراکتور داد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط مرتضی عزتیدر تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391
برچسب ها : تراکتورسازی، تراکتور، گواردیولا، تونی اولیویرا، فلاویو لوپز، برد تراكتور، شكست پیكان،