تبلیغات

اسلایدشو

/IranSohrab-sport-news.js"> وبلاگ شخصی مرتضی عزتی - در باشگاه تراکتورسازی به فوتبال پایه توجه نمی شود
آمار مطالب :
آخرین بروز رسانی:
تعداد مطالب:
آمار نویسندگان :
تعداد نویسندگان: نفر
امکانات سایت

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

به گزارش وبلاگ ، کریم پاداش اصل امروز پنجشنبه در گفتگویی با اعلام مطلب فوق گفت: از نظر من ایرادی که اکنون به باشگاه تراکتورسازی وارد است، توجه نکردن به فوتبال پایه است که البته شاید دلیل این مشکل، عدم هماهنگی با آموزش و پرورش باشد.

وی افزود: تراکتورسازی یک باشگاه بزرگ است که باید روی تیم های پایه بیشتر سرمایه گذاری کند. در گذشته ما امکانات کافی برای این کار مهم در اختیار نداشتیم اما با این وجود بحث توجه به پایه را جدی گرفتیم و نتیجه خوبی هم به دست آمد.

پاداش اصل در این خصوص اظهار داشت: زمانی که من مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی بودم، اولین مدرسه فوتبال را تشکیل دادم و برای فرزندان کارکنان کارخانه تراکتورسازی کلاسهای فوتبال را برپا کردم. در آن زمان ما در مدرسه فوتبال تراکتورسازی حدود 500 نفر بازیکن داشتیم.                                                                                         

وی ادامه داد: با کمترین امکانات کلاسهای آموزش فوتبال را برگزار می کردیم و با اینکه آن زمان امکانات امروزی را نداشتیم اما افرادی همچون آقایان حسن آذرنیا و رسول خطیبی را برای مربیگری در این کلاسها انتخاب کرده بودیم.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی در خصوص حضور تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: صعود به رقابتهای آسیایی اتفاق خوبی است که هیچ کس نمی تواند بگوید من این کار را به تنهایی انجام دادم. چه مدیرعامل، چه هوادار و بازیکن و مربی و ... همگی دست در دست یکدیگر دادند و این تیم را آسیایی کردند.                                 

حضور تراکتور در آسیا را می توان به فال نیک گرفت و من از صمیم قلب امیدوارم که این تیم پرطرفدار و محبوب در رقابتهای لیگ برتر کشور و لیگ قهرمانان آسیا حضوری موفق داشته و باعث افتخار همه ما باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط مرتضی عزتیدر تاریخ : یکشنبه 24 دی 1391
برچسب ها : تراکتورسازی تبریز، باشگاه، فوتبال پایه،