تبلیغات

اسلایدشو

/IranSohrab-sport-news.js"> وبلاگ شخصی مرتضی عزتی - پرسپولیس با شکست گهر به رده ششم رسید
آمار مطالب :
آخرین بروز رسانی:
تعداد مطالب:
آمار نویسندگان :
تعداد نویسندگان: نفر
امکانات سایت

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

                                                       به  گزارش وبلاگ به نقل از  خبرآنلاین؛ بازی پرسپولیس - گهر روز بازگشت کریم باقری بود. کریم که گفته می شد از پرسپولیس جدا شده و دیگر با قرمزپوشان همکاری نمی کند، در بازی با گهر به ورزشگاه رفت و از جایگاه ویژه تماشاگر مسابقه بود. در کنار او یحیی گل محمدی نشسته بود که به خاطر اخراج در بازی قبلی، در این بازی نمی توانست روی نیمکت بنشیند.

این مسابقه در نیمه اول سرد و کسل کننده بود. تنها اتفاق مهم این نیمه گل غلامرضا رضایی بود که در دقیقه 18 به ثمر رسید. اما در نیمه دوم ورق برگشت. گهر در همان دقایق اولیه نیمه دوم موفق شد گل خورده را جبران کند تا بازی مساوی شود. حامد پورعمرانی زننده این گل بود. گهر در دقیقه 56 هم توسط مجید خمیس به گل دوم رسید تا سرخپوشان بازی برده را با باخت عوض کنند. اما این پایان کار نبود. هادی نوروزی در دقیقه 70 گل مساوی را زد تا همه چیز مساوی شود. این نتیجه البته به سود گهر بود که خارج از خانه اش مقابل هزاران تماشاگر پرسپولیس بازی می کرد.

در دقایق پایانی یحیی گل محمدی بازیکنان هجومی خود را زیاد کرد تا هر طور شده سه امتیاز را از تیم دورودی بگیرد. سرانجام حملات پرسپولیس جواب داد و در دقیقه 90 شوت سرکش مارکو پروویچ از پشت محوطه جریمه گهر به زیبایی وارد دروازه تیم محمد مایلی کهن شد.

اما پرسپولیس باز هم دست از حمله برنداشت. در دقیقه 92 ضد حمله سرخپوشان و فرار هادی نوروزی با خطای مدافع گهر روی این بازیکن همراه شد و سعید بخشی زاده، داور بازی هم نقطه پنالتی را نشان داد تا تیم یحیی گل محمدی شانس زدن گل چهارم را هم به دست بیاورد. هواداران نام حسین ماهینی را برای زدن پنالتی صدا می زدند و اتفاقا خود ماهینی پشت توپ ایستاد اما ضربه او به تیر افقی دروازه برخورد کرد تا گهر این مسابقه را با نتیجه 3 - 2 واگذار کند.

سرخپوشان تهرانی با این برد 35 امتیازی شدند و از رده یازدهم به رده ششم جدول صعود کردند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط مرتضی عزتیدر تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391
برچسب ها : برد پرسپولیس، عزتی، باخت گهر، رده ششم جدول، کریم باقری،