تبلیغات

اسلایدشو

/IranSohrab-sport-news.js"> وبلاگ شخصی مرتضی عزتی - منتشر شده در : ورزشی، اجتماعی، شمالغرب، حرف مردم،
آمار مطالب :
آخرین بروز رسانی:
تعداد مطالب:
آمار نویسندگان :
تعداد نویسندگان: نفر
امکانات سایت

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

مرتضی بلاگ

عضی تیم ها با هزینه هایی كه برای عالیجنابان دلال دارند دیگر جای منفعتی برای حضرات ندارند حتی این گونه تیم ها از رنگ لباس معین ، لوگو و تارنما (سایت) خبری هم محرومند چه رسد به سابقه و افتخارات!!!  تیم ارومیه جوان تنها تیمی است كه به لطف نتایج خیره كننده و لیاقت خودش در لیگ دسته دوم ایران حضور داشته و نه با حمایت آقایان !!! این در حالیست كه متأسفانه تیم هایی وجود دارند كه اكثرا با مربیان شهرستانی وارد میدان مسابقات شده اما كمترین استفاده از بازیكنان بومی را داشته اند

مصاحبه ای كه از نظر مبارک كاربران محترم سایت خبری اروم آنلاین و همشهریان عزیز می گذرد ، نخستین مصاحبه اختصاصی  روابط عمومی باشگاه ارومیه جوان با هفته نامه قرآنی آبشار و سومین مصاحبه باشگاه مذكور با رسانه های محلی است اما متأسفانه تا این لحظه هیچ اقدامی از سوی مسئولان هیئت فوتبال آذربایجان غربی ، استانداری آذربایجان غربی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران یا سایر مسئولان دست اندركار در این زمینه صورت نگرفته و ترتیب اثری داده نشده است.

1- با سلام و خسته نباشید به جنابعالی و همكارانتان ، خودتان را برای ما و خوانندگان نشریه معرفی بفرمایید؟

داود نصیرخواه هستم مدیر روابط عمومی باشگاه ارومیه جوان

2- آقای نصیرخواه ، از سابقه باشگاه ارومیه جوان برایمان بگویید؟

این باشگاه در سال ١٣٦٣خورشیدی در شهرستان ارومیه پایه گذاری شد و در تمامی رده های سنی استان آذربایجان غربی دارای افتخارات كثیری است كه سالیان متمادی برای كسب آنها زحمت كشیده است و در حال حاضر اولین و قدیمی ترین باشگاه رسمی استان آذربایجان غربی بوده كه 29 سال از فعالیت آن سپری می شود.

3- چرا دیگر از ارومیه جوان ، اخباری در سطح فوتبال كشور دیده نمی شود؟

این امر ، نتیجه كاركرد كسانیست كه نان را به نرخ روز می خورند و با ناجوانمردی باعث افول و كم رونق شدن باشگاه ها می شوند و بعد از مدتی كه نمی توانند به امتیازات مد نظرشان برسند عطایش را به لقایش می بخشند و با فریب بازیكنان و همدستی دیگر باشگاه های غیر رسمی و البته غیر مجاز و با نامهای دهن پر كن باعث كم رونق شدن باشگاه هایی از نوع ارومیه جوان می شوند كه با ابراز تأسف ، مدیر قبلی باشگاه ارومیه جوان ، روابط عمومی و یكی از مدافعین این تیم در بین افرادی كه توصیفشان ذكر شد دیده می شوند.

همچنین كسانی كه به بدنامی ورزشی نیز در این شهر معروفند با نشریه های به واقع زرد خود ، تیشه به ریشه این فوتبال می زنند و با نشر اكاذیب ، مدیران لایق ورزش این دیار را خانه نشین می كنند.

4- چرا از تیم های چی چست ، آذرباطری و شانیدرباری ارومیه یا شمس خوی و فرمانداری مهاباد دیگر اسمی هم دیده نمی شود؟

چون این گونه تیم ها با هزینه هایی كه برای عالیجنابان دلال دارند دیگر جای منفعتی برای حضرات ندارند حتی این گونه تیم ها از رنگ لباس معین ، لوگو و تارنما (سایت) خبری هم محرومند چه رسد به سابقه و افتخارات!!!

تیم ارومیه جوان تنها تیمی است كه به لطف نتایج خیره كننده و لیاقت خودش در لیگ دسته دوم ایران حضور داشته و نه با حمایت آقایان !!! با ذكر این نكته كه در شهر ارومیه مربیان با دانشی همچون علی گچلوها ، طاهر شفیعی ها ، امیر باطنی ها و فریدون كاظمی ها را داریم این در حالیست كه متأسفانه تیم هایی وجود دارند كه اكثرا با مربیان شهرستانی وارد میدان مسابقات شده اما كمترین استفاده از بازیكنان بومی را داشته اند.

5- آیا از كم و كاستی های این فوتبال چیزی باقی مانده كه برای ورزش دوستان این شهر مهم باشد؟

بله در حال حاضر تنها مدارس فوتبال البته غیر رسمی !!! كه نام دائمی را با خود یدک می كشند نه تنها در امر بازیكن سازی هیچ عملی را انجام نمی دهند بلكه از بازیكنان رده امید خود برای آموزش هنرآموزان استفاده می كنند و با این اوضاع و احوال چگونه ما انتظار رشد فوتبال را داشته باشیم؟

مورد دیگر ذكر این مسأله است كه چرا هیچ دست اندركار و یا ارگانی حتی هیئت فوتبال استان ، جلوی این دلال بازیها را نمی گیرند و چرا قانون مداری سرلوحه كار ما نیست؟ درحالی كه AFC (كنفدراسیون فوتبال آسیا) به صراحت می گوید: مجوز آكادمی ها و مدارس فوتبال تنها به باشگاه های رسمی صادر می شوند و تیم هایی مانند «فلامینگو» و «ارومیه جوان» می توانند معمار فوتبال این شهر باشند اما متأسفانه حمایت و پشتیبانی را از چند مدرسه فوتبال بی نام و نشانی می كنند كه فقط اسم بزرگی را دارند (نود ، تراكتورسازی ، پیروزی) و مدل جدید استقلال در ارومیه را به آن اضافه نموده و با دادن وعده و وعید ، تبلیغات بی پایه و اساس و انتشار اكاذیبی مانند اعزام هنرآموز به خارج از كشور در رشته فوتبال همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

به راستی چرا جیب مردم ، تأمین كننده سرمایه سوداگران و سودجویان این چنینی گشته و سادگی مردم نیز وسیله ای برای چاپیدن اندوخته ای شده است كه ملت با هزار مكافات و مصیبت و از زیر سنگ هم كه شده در می آورد و تقدیم ایشان می كند؟ و با این توصیفات ، فوتبال استان ما هم بدین وضع دچار می شود؟ ...

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب